Curver RATTAN Style zásuvka 4x 14 l 06605-885

Barva
krémová
4.5 kg

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Výrobek splnil očekávání.

• Dobrý obchod
  • , zakoupeno v Galobe

• Vzhledově pěkná a prostorná.

Barva
krémová
4.5 kg

Plastová skříňka ratanového vzhledu se čtyřmi zásuvkami o objemu 14l. Otvory ve výpletu zajišťující cirkulaci vzduchu. Velmi moderní vzhled. Stylová skříňka usnadňuje uspořádání doplňků. Díky originálnímu designu můžete skříňku využít v koupelně, ložnici nebo v šatně. Skříňka zajišťuje ochranu uložených předmětů před poškozením, znečištěním a působením jiných vnějších faktorů. Objem : 4 x 14 l

Technické údaje:

• rozměr výrobku: 32,8 x 37,8 x 79 cm
  • materiál: polyratan
  • barva: krémová
  • hmotnost: 4,5 kg

Obsah balení: 1x RATTAN STYLE skříňka - 4x14L - krémová

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek69 Kč97 % • 7 526 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta49 Kč92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč97 % • 15 872 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 1 410 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Výrobek splnil očekávání.

• Dobrý obchod
  • , zakoupeno v Galobe

• Vzhledově pěkná a prostorná.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek69 Kč97 % • 7 526 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta85 Kč97 % • 15 872 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 1 410 recenzíDalší informace

• Celý, program značky Curver se mi líbí ,mám již jiné produkty

zboží mi ještě nepřišlo

• , zakoupeno v MALL.CZ

Nákup této komody doporučuji všem řádně promyslet. Komoda je z velmi křehkého plastu. Na základě recenzí ostatních jsem se rozhodla zboží vyzvednout na prodejně (to abych minimalizovala riziko, že mi dojde komoda popraskaná). Bohužel, po převzetí zboží jsem zjistila, že komoda má ulomenou spodní část a ihned jsem reklamovala. Druhá komoda mi byla zaslána přepravní službou PPL. Zboží jsem si vyzvedávala na DEPU a po rozbalení na bytě jsem zjistila, že je komoda opět prasklá, tentokrát na boku. Takže si kladu otázku: Pokud se jedná o tak křehké zboží, které "nepřežije" dopravu k zákazníkovi, jakou trvanlivost bude mít v domácnosti s běžným provozem?

• , zakoupeno v MALL.CZ

• super nákup, doporučuji,nikdy žádný problém
  • , zakoupeno v Curver-shop.cz

• od značky Curver máme doma spoustu užitečných věcí od prádelních košů přes různé dekorační košíky až po toaletu pro kočku a jednoznačně nejlepší kvalita zboží z plastu doporučuji :-))
  • , zakoupeno v Curver-shop.cz

• praktický
    • zboží dorazilo bez nožiček, ale obchod okamžitě sjednal nápravu
  • , zakoupeno v Hobbyprodej

Skříňky se mi líbí a hodí. Vše O.K.