KIS Titan Low Cabinet

1 690 Kč
Garantovaný nákup z Gigamat.cz

Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 143 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma95 % • 543 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta109 Kč96 % • 13 133 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta109 Kč113 recenzíDalší informace

Barva
černá

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• Konstruována proti zatékání deště.
    • Hezká.
    • Zatížení polic až 30 kg.
    • Po usazení venku je nutno ji zaplnit. Jinak hrozí, že ji vítr povalí.
    • Pro mne trochu delší montáž.

Doporučuji.

• , zakoupeno v nakoplast.cz

• Jednoduché sestavení dle návodu (20 min.), potřebovala jsem pouze křížový šroubovák, dvířka mají panty, lze i uzamykat na zámeček, plastové šroubky do nožiček pro vyrovnání
    • Možná slabá zadní stěna, vyrobena sice z tenkého plastu, která se montuje zasunutím do drážky
    • Police drží pouze na zamkách do stěn, uvidíme jak dlouhou vydrží, samozřejmě při respektování tolerance nosnosti police

Skříňka pěkná, jsem spokojena.

• , zakoupeno v nakoplast.cz

• Jako skřínka na balkon je ideálnía také vzhled výrobku i počet poliček.

Barva
černá

Plastová skříň vhodná i pro venkovní použití * na zahradě, lodžiích apod. k uchování nářadí, hadic, dek i ostatních potřeb. Skříň má zvýšenou odolnost vůči průniku vody dovnitř skříně nejen díky konstrukci ale i použitím kovových pantů. Skříň je vyrobena z kvalitního plastu, kde z řady obecných dobrých vlastností plastů zdůrazňujeme: nerezaví. Při běžném provozu má skříň prakticky neomezenou životnost. Dodáváno v rozloženém stavu k montáži u zákazníka. Možnost uzamčení skříně visacím zámkem (visací zámek není součásti dodávky). * oproti standardní venkovní skříni nemá plast UV ochranu, takže působením slunce se může barva plastu postupně vytrácet

• materiál: nárazu odolný plast
  • v x š x h: 100 x 80 x 44 cm
  • počet polic: 2
  • nosnost police: 30 kg
  • celková nosnost skříně: 90 kg
  • systém AOS (Asssisted Opening System): kvalitní kovové panty zajišťují trvalou funkčnost otvírání a pevné dolehnutí dveří

police si snadno přizpůsobíte díky SLO (Security Lock Off) bezpečnostní pojistce skříň pevně stojí na výškově nastavitelných nohách takže lehce vyřešíte nerovnosti podlahy pro ještě větší stabilitu je dno skříně opatřeno pátou nohou voděodolnost skříně potvrzená certifikací možnost uzamčení visacím zámkem (není součástí dodávky) hmotnost: 11,4 kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek69 Kč97 % • 7 588 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• Konstruována proti zatékání deště.
    • Hezká.
    • Zatížení polic až 30 kg.
    • Po usazení venku je nutno ji zaplnit. Jinak hrozí, že ji vítr povalí.
    • Pro mne trochu delší montáž.

Doporučuji.

• , zakoupeno v nakoplast.cz

Skříňka pěkná, jsem spokojena.

• , zakoupeno v nakoplast.cz

• Jako skřínka na balkon je ideálnía také vzhled výrobku i počet poliček.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek69 Kč97 % • 7 588 recenzíDalší informace

• kvalitní zpracování
  • , zakoupeno v nakoplast.cz

• Lehké skříňky (relativně malý balík)
    • odolné venkovním vlivům
    • lehká montáž, prakticky stačí 1 křížový šroubovák na 6 šroubků
    • nosnost polic 30kg
    • hezký design
    • relativně pevné
    • horní část skříňky bych si představoval pevnější

Máme 2 na balkoně. Dáváme do jedné na zimu truhlíky a kyblíky s hlínou po sklizni rajčat a jahod, atd. Druhou jsme koupili, protože pořád jsme dávali na balkon nějaké potraviny (balené vody, brambory, zeleninu, atd.) a tak je to skryté a nedělá to nepořádek.
    Nahoře na skříňkách máme truhlíky s bylinkami. A z toho pramení jediný menší nedostatek, který ale nijak moc nevadí. Poličky vevnitř mají podélné výztuhy a unesou každá 30kg. Horní plato se dá říct, že výztuhu nemá žádnou, jen je tam příčně v půlce rozpěra mezi přední a zadní stěnou skříňky, takže když nahoru položíte něco těžšího, udělají se vám v horním platu dva důlky, ve kterých se pak může držet voda.
    Jediné, co by mě mohlo nepříjemně překvapit, by byla nízká trvanlivost materiálů.

Pracná montáž, místy nepřehlednost

• Vhodný na balkón
    • Vhodný do venkovního prostředí
    • Pěkný design
    • Dobře udělaný návod na montáž
    • 30kg nosnost každé police
    • horní deska skříňky mohla být více vyztužená

Konečně budeme mít na lodžii pořádek i v mimo pěstitelskou sezónu. Do skříně vejdou všechny truhlíky, kyblíky i se substrátem. Skříňka je sama o sobě lehká, ale po zatížení je stabilní. Dodané panty svou tuhostí mají zajistit pevné zavření dvířek, což má za následek, že když je skříňka prázdná, musíte si ji jednou rukou přidržet, když ji chcete otevřít. Skříňka došla dobře zabalená. Skládání je systémem "zacvakávacích dříků v děrách", takže na většinu spojů nepotřebujete nářadí. Výjimkou je 6 vrutů na křížový šroubovák (2x záda + 4x pant).
    Rozhodující bude trvanlivost materiálu na slunci a v mrazu. Časem recenzi doplním.
    ***********************************************************************
    Doplnění
    ***06.05.2020***
    Se skříňkou jsme byli tak spokojeni, že jsme objednali ještě jednu. Máme dlouhou lodžii a občas dáváme ven i nějaké potraviny, tak jsme si na ně pořídili tuto skříňku, ať je tam pořádek.
    Vyskytl se jeden nedostatek. Chtěli jsme dávat na horní plochu truhlíky se zasazenou zeleninou, ale není to moc vhodné. Horní plocha není nijak, kromě středové rozpěrky, vyztužena a vytvořily se v ní tak dva důlky. Funkčně to není nijak zvlášť na škodu, ale nevypadalo to moc hezky.

• , zakoupeno v nakoplast.cz

Kvalita produktu žádná hrachovina jsem velice spokojený s kvalitou, s dodávkou a příjemná komunikace

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

hodně nestabilní, u příček úchyty vypadávají, spíše hračka
    pro děti, velká úspora materiálu